scorecardresearch

Boşandığı Eşi, Mustafa Ceceli'nin İhanetini Cep Telefonunda Yakaladı...

1 izlenme
Kategori Kadın
Eklenme Tarihi 9 ay önce
DilTürkçe
Açıklama
Boşandığı Eşi, Mustafa Ceceli'nin İhanetini Cep Telefonunda Yakaladı Mustafa Ceceli'nin eşi Sinem Ceceli'nin 'gizli aşk'tan haberi yoktu. İddiaya göre; bir gün eşinin cep telefonunda Selin İmer ile çekilmiş, basına da yansıyan fotoğrafı gördü.

Aslında bir süre daha boşanmayı düşünmeyen Mustafa Ceceli her şeyi anlattı. Sinem Ceceli "Derhal boşanıyoruz" dedi. Böylece ayrılığın faturası büyüdü.AİLELER ŞOKTA

Merak edilen diğer bir konu ailelerin bu durumu nasıl karşıladığı...

Mustafa Ceceli'nin anne-babası oğullarının boşandığını, Selin İmer ile aşk yaşadığını ve evlilik kararı aldığını basından öğrendi. Şok geçirdiler, üzüldüler. Durumu kabullenmekte zorlandılar. Sinem Ceceli'nin ailesi de olan-biteni gazetede gördü.
Selin İmer'in ilişkisini sosyetik dostları biliyordu. Selin İmer, Mustafa Ceceli ile aşk yaşadığını birkaç yakın arkadaşına açıkça söylemişti.GEÇMİŞİ SİLECEK

Haziranın ikinci haftası Amerika-Miami'den dönecek olan Mustafa Ceceli aslında bu kadar kısa sürede evlenmek istemiyordu. Sevgilisi Selin İmer'in baskısı ve kamuoyunda hakkında oluşan olumsuz hava nedeniyle tarihi öne çekti. Evlilik hazırlığı yapan Selin İmer'in şu sıralar bir telaşı daha var.
İddiaya göre magazin sitelerinden ve Google'dan geçmişte yaşadığı aşklara dair tüm haberleri sildirmek, bazı fotoğraflarını da kaldırtmak istiyor.
Etiketler